вівторок, 27 березня 2018 р.



«У світі казки»
читання вголос
Дитинство та юність – це чудова мить , коли луною котиться веселий сміх, йде цікаве навчання, мала людина відкриває для себе цілий світ за допомогою книги і читання.
Книга – величезна сила, без неї неможливо уявити життя. Вона розкриває перед читачами чарівний світ краси і добра, вона стає близьким другом, вірним супутником у житті. В березні їй був присвячений Всеукраїнський тиждень дитячого читання, до проведення якого долучилися школи та бібліотеки району.
Це справжнє свято для юних користувачів, під час якого проводяться численні соціокультурні заходи з метою популяризації серед дітей читання, книги і бібліотеки, як скарбниці знань. 27 березня в ЗОШ №16 відбулося читання вголос: «У світі казки». Із задоволенням юні читачі взяли участь у грі-конкурсі «Світ чудовий, світ книжковий». За уривками казок діти відгадували їх назви, пригадували літературні твори та їх авторів, відповідали на запитання літературних вікторин «Чи знаєте ви казки та їх героїв», «Казковий лабіринт», «Казковими стежинами».

Немає коментарів:

Дописати коментар